DODAVATELÉ


Projekt cyklonaradi.cz je v celosvětovém měřítku originální a ojedinělý. Umožňuje z jednoho zdroje (www.cyklonaradi.cz) vybavit kompletně jakýkoliv cyklistický servis, od podsedlových brašniček, přes hobby servis v garáži, malý profi servis až po velké servisy s více servisními pracovišti. Unikátnost spočívá v tom, že dokážeme nabídnout zakázkový návrh dispozice servisu, servis vybavit od podlahy přes dílenský nábytek, montážní stojany a veškeré, i speciální nářadí a přípravky. A ještě vyškolit mechaniky (www.cyklovzdelavani.cz).

Pokud jde o dodavatele vybavení servisu, podařilo se nám za dlouhé roky poskládat portfolio evropsky i celosvětově renomovaných značek. Ty nejvýznamnější jsou tyto:PARK TOOL (U.S.A.) ... světový lídr ve vývoji a výrobě nářadí a montážních stojanů na servis jízdních kol s výjimečnou historií (založeno 1963). Se značkou spolupracujeme od roku 1999 a jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.


 

PEDALSPORT (Česká republika) ... značka našich vlastních výrobků. Naší specializací je stavebnicový systém montážních stojanů a ucelená řada různých typů držáků na uskladnění jízdních kol (řada designů našich výrobků je na celém území EU chráněna zapsaným průmyslovým vzorem). PEDALSPORT je zároveň název naší firmy (založena 1991).


 

ROHLOFF (Spolková republika Německo) ... celosvětově známá cyklistická značka, především díky svému 14stupňovému zadnímu náboji. A pokud jde o nářadí, tak díky výjimečnému nýtovači řetězů a měrkám opotřebení řetězu a pastorků. Se značkou spolupracujeme od roku 2002 a jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.


 

HOZAN (Japonsko) ... významný výrobce drobného nářadí na servis kol. Proslavil se především ruční válcovačkou závitů paprsků jízdních kol. Se značkou spolupracujeme od roku 2001 a jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.


 

GATES CARBON DRIVE (U.S.A.) ... světový lídr ve vývoji a výrobě ozubených řemenů pro řadu průmyslových odvětví (jeden z profilů je určen pro cyklistické pohony). Se značkou spolupracujeme od roku 2019 a jsme technickým zástupcem pro Českou republiku a Slovensko. 

POLAK CZ (Česká republika) ... přední evropský výrobce dílenského nábytku a závěsných systémů do dílen. Své výrobky vyvíjí a vyrábí ve vlastní továrně v Opatově. Se značkou spolupracujeme od roku 2012.


YORK (Česká republika) ... tradiční výrobce dílenských svěráků a příslušenství. V nabídce máme standardní výrobky i zakázkově vyrobené svěráky. Se značkou spolupracujeme od roku 2013.


 

BOSS EQUIPMENT (Itálie) ... výrobce tří modelů jednoduchých montážních stojanů pro domácí použití. Se značkou spolupracujeme od roku 2004.


 

BICISUPPORT (Itálie) ... výrobce stojanů na montáž a prezentaci jízdních kol a dalšího servisního vybavení. Se značkou spolupracujeme od roku 2013.FORTELOCK (Česká republika) ... výrobce praktických plastových segmentových podlah. Se značkou spolupracujeme od roku 2014.


Tyto hlavní dodavatele dále doplňuje sortiment řady dalších značek, např.:

ABBEY TOOLS (kultovní malosériové nářadí z U.S.A.)

JUICE LUBES (chemické výrobky z UK)

MORGAN BLUE (chemické výrobky z Belgie)

ENDUROBEARINGS (nářadí na servis ložisek apod. z U.S.A.)

JAGWIRE (sady a přípravky na servis hydraulických brzd z Taiwanu)

LOCTITE (montážní lepidla a pasty z Německa)

HELICOIL (unikátní technologie na opravu poškozených vnitřních závitů z Německa)

MAKITA (světový výrobce elektronářadí z Japonska)

DT SWISS (přední výrobce cyklistických nábojů, ráfků, paprsků a souvisejícího nářadí ze Švýcarska)

a řada dalších.